Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 67,012.26 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Mağazamızda satışta bulunan ürünlerimizin çok büyük bir bölümü kendi stoklarımızda bulunduğu için mümkün olan en kısa sürede tarafınıza kargolanmaktadır.

Elimizde bulunmayan ürünler siparişinizi aldıkdan hemen sonra temin edilip en geç 2 gün içerisinde siz değerli müşterilerimize gönderilecektir.

Ürünleriniz garantili mi?

Tüm Ürünlerimiz disbiritör garantilidir. Her hangi bir sorun yaşamanız halinde ürünün türkiye yetkilisi firmaya gönderilir.

Kargo ücreti ne kadar tutar?

Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli K.D.V. dahil 250tl üzerende ise kargo ücretsiz olarak tarafımızdan gönderilir.
K.D.V. dahil 250tl altındaki siparişlerinizde ise Türkiye’nin heryerine 9.9tl sabit kargo ücreti ödersiniz. Alışverişiniz sırasında bu miktarı sistem otomatik olarak hesaplayacaktır.
Not:  Kargo ücreti farklı olabilecek ürünler için gerekli bilgilendirme tarafımızdan yapılacaktır.

Ürünlerimi teslim almak için, alternatif bir alıcı belirtebilir miyim?

Evet. Sipariş esnasında alıcı bilgilerindeki adres kısmına alternatif bir alıcı ismi yazabilirsiniz. Bu sayede, kargo görevlisi size ulaşamadığında, sizin yerinize belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıya kargonuzu teslim edebilir.

İnternet mağazanızdaki tüm ürünler stoklarınızda bulunuyor mu?

Mağazımızda bulunan ürünlerin büyük bir bölümü kendi stoklarımızda bulunmaktadır. Bunun haricinde, değişik marka ve ürünlerin kendi ithalatçılarının stokları da sizlere sunulmaktadır. Hem kendi stoklarımızda hem de ithalatçı stoklarında kalmayan sipariş verdiğiniz ürünler için sizleri arayarak bilgilendiriyoruz. İsterseniz, siparişlerinizdeki stok dışı ürünlerin bedelini hemen iade edebiliriz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.